Det här är vi, alla vi som jobbar TB Printsolutions. Eller nästan alla. Vår produktionspersonal är inte med. Och du, ring eller mejla oss om stort som smått. För vet du vad? Det sämsta som kan hända är ju att vi har en trevlig konversation. Och vem vet, kanske är det starten på ett långvarigt och givande samarbete? Vi gillar våra kunder och förhoppningsvis gillar de oss.

Försäljning

Lina Bergström

Sälj

lina@tbprint.se
070 – 815 11 87

Magne Lindbekk

Sälj Norge

magne@tbprint.no
+47 911 35 767

Torgny Bergström

Sälj

torgny@tbprint.se
070 - 621 03 18

Fredrik Lindgren

Sälj

fredrik.lindgren@tbprint.se
070 - 941 47 42

Jonas Modén

Sälj

jonas.moden@tbprint.se
073 - 656 63 04

Robin Mesch

Säljansvarig

robin@tbprint.se
073 – 940 28 81

Per Karlsson

Sälj / Marknad

per@tbprint.se
073 - 086 53 00

Projektledning / Prepress

Daniel Angé

Projektledare

danne@tbprint.se
073 – 943 72 26

Annie Johansson

Prepress

annie@tbprint.se
-

Magnus Sannemalm

Prepress

magnus.sannemalm@tbprint.se
070 - 399 79 55

Janne Bornström

Projektledare

jan.bornstrom@tbprint.se
070 - 766 66 38

Martina Bergström

Föräldraledig projektledare

martina@tbprint.se
070 - 299 55 55

Mats Köpsell

Projektledare

mats@tbprint.se
070 – 374 10 80

Samuel Priedite

Projektledare

samuel.priedite@tbprint.se
021 - 475 00 00

Victoria Eklund

Projektledare

victoria@tbprint.se
076 - 006 23 15

Thomas Måwe

Projektledare

thomas.mawe@tbprint.se
073 – 917 29 36

Ann-Cathrine Vestman

Projektledare

ac.vestman@tbprint.se
073 - 629 71 93

Christian Jangholt

Produktionsledare

christian.jangholt@tbprint.se
073 - 909 63 35

Marianne Östling Johansson

Sjukskriven

marianne@tbprint.se
-

Linnea Halldin

Projektledare

linnea@tbprint.se
073 – 622 66 61

Ekonomi / Övrigt

Kalle Alberg

Systemutvecklare / CTO

kalle.alberg@tbprint.se
070 - 778 25 71

Ia Kårstam

Ekonomiansvarig

ia@tbprint.se
073 – 524 45 41

Erik Lundgren

Logistikansvarig

erik@tbprint.se
070 – 498 32 95

Liselotte Zetterberg

Ekonomiassistent

ekonomi@tbprint.se
021 - 475 00 00

Ledning

Jonas Bergström

VD

jonas@tbprint.se
070 - 299 70 33

Magnus Eriksson

Platschef

magnus@tbprint.se
070 – 713 66 70

Pierre Söderberg

Produktionschef

pierre.soderberg@tbprint.se
070 - 740 73 50

Niklas Klasson

Teknisk chef

niklas@tbprint.se
070 - 36 111 88

Besök oss!

Västerås

Elektronikgatan 57
721 36 Västerås
Sweden

Stockholm

Götgatan 34
118 26 Stockholm
Sweden

Uppsala

Ljusbärargatan 2B
754 23 Uppsala
Sweden

Jönköping

Huskvarnavägen 82
554 66 Jönköping
Sweden

Oslo

Trollåsveien 4
1414 Oslo
Norway