Skicka oss ett meddelande om stort som smått.

För vet du vad? Det sämsta som kan hända är ju att vi har en trevlig konversation. Och vem vet, kanske är det starten på ett långvarigt och givande samarbete?
TB på sociala medier
Aktivera JavaScript i din webbläsare för att slutföra detta formulär.

Våra kontor

TB Printsolutions AB (HK)
Elektronikgatan 57
721 36 Västerås
Tel vxl: 021-475 00 00

Säljkontor Stockholm
Parkeringsvägen 12
125 35 Älvsjö

TB Printsolutions AS
Trollåsveien 4
1414 Oslo

Fakturainformation

Fakturadress:
TB Printsolutions AB
Fack 1320, FE 905
751 75 Uppsala
PDF-fakturor:
efakt.tbprintsolutions@devo.se
Organisationsnr:
556655-0603
VATnr:
SE556655060301

Vi som jobbar på TB

Det här är vi, hela TB Printsolutions-familjen. Eller nästan alla. Vår produktionspersonal låter vi vara ifred. De är i tryckeriet.

Försäljning

Bill Håkansson

Sälj
bill.hakansson@tbprint.se
070-556 08 30

Fredrik Lindgren

Sälj
fredrik.lindgren@tbprint.se
070-941 47 42

Lina Bergström

Sälj
lina.bergstrom@tbprint.se
070-815 11 87

Magne Lindbekk

Sälj Norge
magne@tbprint.no
0047 911 35 767

Robin Mesch

Säljansvarig
robin.mesch@tbprint.se
073-940 28 81

Per Karlsson

Sälj/Marknad
per.karlsson@tbprint.se
073-086 53 00

Projektledning & Prepress

Ann-Cathrine Vestman

Projektledare
ac.vestman@tbprint.se
073-629 71 93

Annette Petersson
Projektledare annette.petersson@tbprint.se
070-827 99 89

Annie Johansson

Prepress
annie.johansson@tbprint.se
021-475 00 00

Christian Jangholt

Produktionsledare
christian.jangholt@tbprint.se
073-909 63 35

Daniel Agne

Projektledare
daniel.agne@tbprint.se
073-943 72 26

Janne Bornström

Projektledare
jan.bornstrom@tbprint.se
070-766 66 38

Johan Lindqvist

Prepress
johan.lindqvist@tbprint.se
021-475 00 00

Linus Fränkel

Projektledare
linus.frankel@tbprint.se
070-789 44 47

Magnus Sannemalm

Prepress
magnus.sannemalm@tbprint.se
070-399 79 55

Martina Bergström

Projektledare
martina.bergstrom@tbprint.se
070-299 55 55

Mats Köpsell

Projektledare
mats.kopsell@tbprint.se
070-374 10 80

Per Thorsell

Projektledare
per.thorsell@tbprint.se
070-789 44 46

Samuel Priedite

Formgivare
samuel.priedite@tbprint.se
021-475 00 00

Sara Eklund

Projektledare
sara.eklund@tbprint.se
070-433 76 18

Övrig admin

Erik Lundgren

Logistikansvarig
erik.lundgren@tbprint.se
070-498 32 95

Ia Kårstam

Ekonomiansvarig
ia.karstam@tbprint.se
073-524 45 41

Kalle Alberg

Systemutvecklare/CTO
kalle.alberg@tbprint.se
070-778 25 71

Lisa Zetterberg

Ekonomiassistent
lisa.zetterberg@tbprint.se
021-475 00 00

Ledning

Jonas Bergström

VD
jonas.bergstrom@tbprint.se
070-299 70 33

Magnus Eriksson

Platschef
magnus.eriksson@tbprint.se
070-713 66 70

Niklas Klasson

Teknisk chef
niklas.klasson@tbprint.se
070-361 11 88

Pierre Söderberg

Produktionschef
pierre.soderberg@tbprint.se
070-740 73 50