Här nedan hittar du rätt kontaktperson. Tveka inte att höra av dig om du har några frågor så hjälper vi dig på bästa sätt. Ska du skicka filer så använd gärna vår tjänst för att skicka filer som du hittar i menyn.

Försäljning

Lina Bergström

Sälj

lina@tbprint.se
070 – 815 11 87

Magne Lindbekk

Sälj Norge

magne@tbprint.no
+47 911 35 767

Jonas Modén

Sälj

jonas.moden@tbprint.se
073 - 656 63 04

Torgny Bergström

Sälj

torgny@tbprint.se
070 - 621 03 18

Fredrik Lindgren

Sälj

fredrik.lindgren@tbprint.se
070 - 941 47 42

Bill Håkansson

Sälj

bill@tbprint.se
070 – 556 08 30

Robin Mesch

Säljansvarig

robin@tbprint.se
073 – 940 28 81

Per Karlsson

Sälj / Marknad

per@tbprint.se
073 - 086 53 00

Micke Regina

Sälj

micke.regina@tbprint.se
076 - 947 69 91

Projektledning / Prepress

Daniel Angé

Projektledare

danne@tbprint.se
073 – 943 72 26

Annie Johansson

Prepress

annie@tbprint.se
-

Magnus Sannemalm

Prepress

magnus.sannemalm@tbprint.se
070 - 399 79 55

Johan Lindkvist

Prepress

johan.lindkvist@tbprint.se
021 - 475 00 00

Martina Bergström

Föräldraledig projektledare

martina@tbprint.se
070 - 299 55 55

Mats Köpsell

Projektledare

mats@tbprint.se
070 – 374 10 80

Samuel Priedite

Projektledare

samuel.priedite@tbprint.se
021 - 475 00 00

Janne Bornström

Projektledare

jan.bornstrom@tbprint.se
070 - 766 66 38

Victoria Eklund

Projektledare

victoria@tbprint.se
076 - 006 23 15

Thomas Måwe

Projektledare

thomas.mawe@tbprint.se
073 – 917 29 36

Ann-Cathrine Vestman

Projektledare

ac.vestman@tbprint.se
073 - 629 71 93

Christian Jangholt

Produktionsledare

christian.jangholt@tbprint.se
073 - 909 63 35

Marianne Östling Johansson

Sjukskriven

marianne@tbprint.se

Linnea Halldin

Projektledare

linnea@tbprint.se
073 – 622 66 61

Ekonomi / Övrigt

Kalle Alberg

Systemutvecklare / CTO

kalle.alberg@tbprint.se
070 - 778 25 71

Ia Kårstam

Ekonomiansvarig

ia@tbprint.se
073 – 524 45 41

Erik Lundgren

Logistikansvarig

erik@tbprint.se
070 – 498 32 95

Liselotte Zetterberg

Ekonomiassistent

ekonomi@tbprint.se
021 - 475 00 00

Ledning

Jonas Bergström

VD

jonas@tbprint.se
070 - 299 70 33

Magnus Eriksson

Platschef

magnus@tbprint.se
070 – 713 66 70

Pierre Söderberg

Produktionschef

pierre.soderberg@tbprint.se
070 - 740 73 50

Niklas Klasson

Teknisk chef

niklas@tbprint.se
070 – 361 11 88

Hitta hit

Västerås

Elektronikgatan 57
721 36 Västerås
Sweden

Stockholm

Götgatan 34
118 26 Stockholm
Sweden

Uppsala

Ljusbärargatan 2B
754 23 Uppsala
Sweden

Norrköping

Lindövägen 65
602 28 Norrköping
Sweden

Jönköping


Sweden

Malmö

Terminalgatan 5
235 39 Vellinge
Sweden

Oslo

Trollåsveien 4
1414 Oslo
Norway